Kadınlar

Nasıl akne kurtulmak için?

Kadınlar

Bir sivilce tedavi ettiniz, ama büyük bir sorun vardı - sivilce sonrası sıkıştırma. Engebeli topuza daha yakın, yapısında yoğun, ağrılı değil. Kendinize şu soruları soruyorsunuz: bu mühürlerin neleri ortaya çıkmış, bunlardan nasıl sakınacaksınız ve onlardan nasıl kurtulacaksınız?

Avuç içi her zaman soğan gibi kokuyor. Bir sebep ne olabilir?

Kadınlar

Avuç içlerinin karakteristik bir soğan kokusuna sahip olacağı böyle bir durum veya hastalık yoktur. Belki de tartışılabilir, bu nedenle gıda, soğanın kokusunun ortaya çıkması ve cilt ve kan damarlarının bu şekilde kokması için etkilemektedir.

Vücuttaki papillomlar tehlikeli midir? Orada ne tür tümör var?

Kadınlar

"Papilloma" terimi, bilim adamları deri ve mukoza yüzeylerinde papilliform projeksiyonları gösteren çeşitli hastalıkları belirtmiştir. Bu gibi rahatsızlıklar insan papilloma virüsünün aktivasyonu nedeniyle gelişir.

Antifungal merhemler

Kadınlar

Deri veya tırnak üzerinde mantar - doktorlar antifungal merhem kullanmak için tüm ilaçlar arasında tavsiye ettiği en hoş hastalık değil. Eczaneler ve çevrimiçi mağazalar, üreticinin fiyatına ve vaatlerine göre farklı bir düzineden fazla ürün sunmaktadır.

Bir kaynatmadan en iyi merhem seçin

Kadınlar

Pus varlığı ile iltihaplanan saç spreyi ve çevresindeki dokular bir kaynamadır (chiri, boil). Saç uzaması olmayan yerlerde furuncles diğer deri iltihapları gibi görünmez.

Çocuğunuzda bacaklarınızda alerjik bir döküntü varsa ne yapmalısınız?

Kadınlar

Her yıl alerji giderek daha yaygın bir hastalık haline gelir.Çocuklar özellikle patolojiye yatkındırlar, çünkü zayıf bağışıklığa sahiptirler ve tam olarak sindirim sistemi oluşturmazlar.

Tırnak mantarının tedavisi: sistemik preparatlar ve lokal terapi yöntemleri

Kadınlar

Onychomycosis çivilerin mantar hastalığı yaygındır (popülasyonun% 18'ine kadar). Her yaştan insanı etkilemekte ve son on yılda etkilenen insan sayısındaki artış, ergenler ve çocuklar arasında da görülmektedir.

KOZMOPOLİT

Kadınlar

Hassas konu: samimi hijyen için 7 en iyi anlamına gelirSamimi hijyen için jellerin teması oldukça hassastır, ancak bunu görmezden gelmek için bir sebep değildir. Günlük bakım için uygun 7 en iyi jeli topladık ve aynı zamanda neden ihtiyaç duyduklarını da söyledik ve bu durumda neden sıradan sabunla elde edilememekteyiz.

Çocuğunuzda bacaklarınızda alerjik bir döküntü varsa ne yapmalısınız?

Kadınlar

Her yıl alerji giderek daha yaygın bir hastalık haline gelir.Çocuklar özellikle patolojiye yatkındırlar, çünkü zayıf bağışıklığa sahiptirler ve tam olarak sindirim sistemi oluşturmazlar.

Çocuklarda ağızda kızarıklık ve tahrişe neden olur.

Kadınlar

Çocuklarda ciltte erüpsiyonlar - oldukça yaygın bir fenomen. Bazı anneler buna çok önem vermez, diğerleri - acilen tedavi etmek için acele et. Bu arada, çoğu zaman çocuğun ağzındaki kızarıklık bağımsız bir problem değildir, aksine hem dış hem de iç faktörlerin etkisinin bir sonucudur: yaş, çevre, genel sağlık.

Yüzünde sivilce karşı Saflık

Kadınlar

Akne ve sivilce en yaygın cilt sorunlarından biridir. Hemen hemen herkes temiz, sağlıklı ve bakımlı bir cilt almak istiyor. Modern ilaçların fiyatı, istenmeyen akne ve aknelerden kurtulmak için kozmetik prosedürler, bazen sadece gökyüzü yüksek.

Dilde sivilce

Kadınlar

Popüler inanış, dilin üzerinde zıplayan bir sivilcenin bir dedikodu, yalancı ve faul bir dil olduğunu belirtir. Elbette, bu öyle değil.Dildeki sivilceler, herhangi bir yaşta, yılın herhangi bir zamanında, tamamen farklı nedenlerle ortaya çıkabilir.

Uyumluluk VSD ve alkol

Kadınlar

hastalık, yalan nedenleri - Baş ağrısı, Bu belirtiler, bugün birçok kişiye tanıdık bir damarsal distoni (VVD) sahip olduğunu göstermektedir... uyku sorunları, tansiyon, ağrı atlar ve kalp, halsizlik, huzursuzluk karıncalanma kardiyovasküler ve otonom sinir sistemlerini ihlal ediyor.

Alnında ve yüzünde küçük sivilce nasıl kurtululur?

Kadınlar

Görünüşe göre, sağlıklı bir cilt kırışıklıklar, düzensizlikler ve tabii ki alın ve yüzdeki küçük sivilce gibi küçük kusurlara eğilimlidir. Buna ek olarak, çeşitli teknolojiler ve akne kurtulmak için çok sayıda yol, moda, yine de, tekrar tekrar görünmeye devam ediyor olmasına rağmen, fashionistas rahatsız gerçeği vardır.Ama akne kurtulmak için, çünkü, üzülmemelisiniz.

Göğüste alerjik belirtiler

Kadınlar

Memede alerjisi kadınlar için oldukça ciddi bir hastalıktır. Şiddetli kaşıntı ile birlikte hiperemik döküntüler, rahatsızlık verici duygular verir ve psikolojik sorunları kışkırtır.

Magnezyum ve potasyum preparatları

Kadınlar

10 Aralık 2017Genel bilgiİnsan vücudu, yaşlandıkça tüm organların kademeli olarak yıpranacağı şekilde düzenlenir. Ve organların her birinin mümkün olduğunca uzun süre "bozulmadan" hizmet vermesini sağlamak için, hastalıkların kaliteli koruyucu bakımını sağlamak önemlidir.