Türleri

Eylem için rehber: yüz ve vücutta akne karşı antibiyotik seçin

Türleri

Her yaştan bir insanın görünümünü bozabilecek akne döküntüleri, çoğu zaman insan vücudunun çeşitli sistemlerini bozan başarısızlıkların sonucudur.

Furunculosis için Antibiyotikler - tabletlerde, merhemlerde etkili ilaçların bir listesi, açıklamaları ve fiyatları ile çözümleri

Türleri

Farklı mikroorganizmaların neden olduğu sebase bezlerin ve kıl foliküllerinin iltihaplanması furunküloz olarak adlandırılır.

Kadınlarda artmış testosteron. Hormonal yetmezliğin nedenleri ve sonuçları

Türleri

Testosteron geleneksel olarak erkek cinsiyet hormonu olarak adlandırılır. Erkek bedenindeki üretiminin arttığından, fiziksel olarak güçlü ve dayanıklı olduklarından, cinsel ilişkilerde aktiftirler.

Ne tür bir doktor papillomalara başvurmalıyım ve tedavi nasıl çalışır?

Türleri

Papillomalar, vücudun herhangi bir yerinde veya mukoza zarında görünebilen iyi huylu neoplazmlardır. İlk bakışta, oldukça zararsızdırlar, ama bu durumdan uzaktır.

Tırnak mantarı için en etkili ilaç - merhem, tablet, vernik ve halk tıbbı yemek tarifleri

Türleri

Bütün mantar enfeksiyonları, tedavisi zor olduğu için farklıdır. Bu nedenle, semptomların ortadan kalkmasından sonra bile terapileri biraz zaman alır.

En iyi deodorant veya antiperspirant nedir?

Türleri

Mağazaya geldiklerinde, birçok kişi, en iyi deodorant veya antiperspirantın ne olduğunu sormadan tanıdık, test edilmiş bir şişe satın alıyorlar? Çoğu insan koku ve ter koltuk altlarından kurtulmak için kozmetik kullanır.

Ellerde döküntü

Türleri

Elinde herhangi bir kızarıklık olan bir kişi, olağan şeyleri yapmak için zorlukla zorlaşır. Aslında sık sık döküntüler sadece kızarma ve kızarma değil, aynı zamanda kaşıntı, incinir. Çeşitli maddelerle temas halinde, sorun sadece ağırlaştırılır.

Erkeklerde kafasındaki sivilce: nedenleri ve tedavisi

Türleri

Akne, vücudun çeşitli bölgelerinde, tıkanma sırasında gözenekler oluşturarak, saç köklerine zarar verir. Çoğu zaman, bu elemanlar özellikle cilt çok şişman ise, yüzünde görünür.

Eritromisin merhem kullanımı için talimatlar

Türleri

Eritromisin, ilk olarak 1952'de elde edilen makrolid sınıfının bir antibiyotiğidir. Merhem ve tablet formunda mevcuttur. Bir doktor reçetesi olmadan satılır, çünkü ilaç nispeten güvenlidir.

Bepanten: merhem ve kremler için kullanım talimatları

Türleri

Bepanten preparasyonunun ana özelliği, cilt dokularındaki metabolik süreçleri normalleştirme kabiliyetidir.Bu yüzden bu ürün mükemmel bir cilt bakım ürünüdür.

Ayakların mikoz tedavisi

Türleri

Bacakların mantar enfeksiyonları, günlük yaşamı önemli ölçüde kötüleştiren nahoş hastalıklardır. Ayaktaki mikoz, cildi etkiler, tırnaklara yayılabilir. Patolojinin, daha ayrıntılı olarak ele alacağımız tezahürün gelişimi ve özgüllüğü için belli sebepleri vardır.

Uykuda terleme nedenleri

Türleri

Terleme, bir kişinin uyuduğu süre dahil olmak üzere vücut sıcaklığındaki artışa kesinlikle normal bir tepkidir. Fakat burada, ısının ortaya çıkmasının nedeni, iç hastalıkları - çeşitli hastalıkların, kabus rüyasının ya da dışsalların tezahürlerinin - örneğin, odadaki tıkanıklıkların neden olabileceği - olabilir.

Ayakkabıların mantardan işlenmesi

Türleri

Tırnaklar ve insan ayağı üzerindeki mantar (onikomikoz) kötü bir şeydir, ancak modern ilaçlarla tedavi edilebilir. Onu yenmek savaşın yarısı. Etkisini pekiştirmek ve yeniden enfeksiyondan kaçınmak için, ayakkabıları mantardan nasıl dezenfekte edeceğinizi düşünün.

Akne tedavisinde asetilsalisilik asit nasıl kullanılır?

Türleri

Akne tedavisinde basit ve uygun fiyatlı ilaçlar harika bir etkiye sahip olabilir. Etkisi, cilt problemlerini çözme amacı taşımayan ilaçlar arasındadır.

Mantardan etkili tabletler: enfeksiyon tedavisi için ucuz ajanlar

Türleri

Ayaklarda ve tırnak bölgesinde yanma ve kaşıntı, tırnak plağının tabakalanması veya kalınlaşması, hoş olmayan bir kokunun ortaya çıkması - en yaygın mantar hastalığının belirtileri: onikomikoz.

Samimi hijyen için jel

Türleri

Bugüne kadar, vücudun herhangi bir kısmına bakmak için her türlü araç var.. Sabun yavaş yavaş arkaya doğru gider, daha nazik jellere, köpüklere ve cildi nazikçe önemseyen diğer ürünlere yol açar.