Türleri

Tuz deodorantı - iyi ve kötü. Alum-alkali alum gelen kristal deodorant nasıl kullanılır

Türleri

Modern insan, hoş olmayan kokuları gidermek için vücudu düzenli tutmaya yardımcı olan makyajsız yapamaz. Piyasa, bu problemleri çözmeye yardımcı olan geniş bir deodorant yelpazesi sunmaktadır.

Exoderil - ucuz analoglar, Rus ve ithal ikamelerin fiyatı

Türleri

Eksoderil dermatolojide kullanılmak için bir antifungal ilaçtır. Maddenin aktif maddesi naftifindir. Mantarların hücre zarlarını tahrip eder, böylece onların daha fazla yayılmasını önler ve ölüme yol açar.

İlk yardım: akne nasıl yayılır, böylece daha hızlı giderler

Türleri

Herkes önemli bir olayın burun üzerinde olduğu durumla aşinadır ve arsız bir sivilce yoldan atladı. Onunla birlikte gitmek istemiyorum, ama problemi de saldırgan müdahalelerle arttırmak istiyorum.

Erkeklerde artan testosteron - nedenleri, belirtileri, tanı, ilaç ve beslenme

Türleri

İnsanlarda, testosteron genellikle erkeklik, güç, erkek cinselliği ile eşanlamlı olarak kabul edilir. O iskelet, cinsiyet organları, ses, vb oluşumu için sorumludur.

Açıklamaları ile bir fotoğraf ile kadınlarda sternum Döküntü: ne olabilir

Türleri

Nüfusun kadın kesiminde göğüs bölgesinde döküntü varlığı, vücudun bağışıklık sisteminin işleyişinde çeşitli ihlallere işaret edebilir.

Küçük sivilce şeklinde yüzünde döküntü: nedenleri ve tedavisi

Türleri

bulmak gerçekten zor yüz, nedenleri ve tedavisi hakkında Küçük döküntü - sadece rahatsızlık ve hatta genel resimde kendime bakamıyorum büyük bir şirketin rahatsızlık, aynı zamanda, belki de ciddi bir sorun değil.

Bir gencin arkasındaki sivilce - omuzlar, kızlar ve erkek, neden olur, tedavi, ne yapmalı

Türleri

Döküntüler vücudun herhangi bir yerinde görünebilir. En önemlisi, elbette, yüzünde sivilce sorunları yaşar.Ancak gençler, özellikle kızlar, sırtlarındaki döküntü hakkında da endişeli.

Ayak veya ayaklardaki tırnak veya tırnak mantarını tedavi etmek için mi? Yorumlar!

Türleri

Tırnak ve ayakların mantar hastalıkları, bir insan için çok fazla sorun yaratır - hoş olmayan bir görünüme ek olarak, mantarın insan bağışıklık sistemi üzerinde yıkıcı bir etkisi vardır.

Bepanten'i sivilcelerden kullanabilir miyim?

Türleri

Sonraki makale: Boğazda sivilceMerhem Bepanten çok yenidoğan bebek bezi döküntü için mükemmel bir çare olarak biliyorum.Fakat ortaya çıktığı gibi, dermatologlar ve kozmetologlar tarafından akne ve izlerden kurtulmak için bir dizi önlemde başarılı bir şekilde kullanılmaktadır.

Furunculosis için Antibiyotikler - tabletlerde, merhemlerde etkili ilaçların bir listesi, açıklamaları ve fiyatları ile çözümleri

Türleri

Farklı mikroorganizmaların neden olduğu sebase bezlerin ve kıl foliküllerinin iltihaplanması furunküloz olarak adlandırılır.

Daha güvenli seçenekler olduğunda evde botox kullanmaya değer mi?

Türleri

Pek çok insan, en etkili kırışıklık karşıtı ilaçlardan birinin (botox (veya botulinum toksini) - yeni bir zehirin yaratılması sırasında ordu tarafından icat edilmediğini bilir.

Erişkinlerde sırtta ve yanlarda döküntü ve kırmızımsı kaba lekelerin tedavisi

Türleri

1 Döküntülerin ortaya çıkmasının nedenleriBir yetişkinin arkasındaki döküntülerin ana nedenleri şunlardır: hormonal yetmezlik; Sebasöz bezlerin artan çalışması; belirli bir kozmetik ürüne alerjisi; sentetik malzemeden yapılmış kıyafetlerin sürekli giyilmesi.

Evde calendula kullanarak sivilce ve siyah noktalar yüzünü temizlemek nasıl

Türleri

Sizi "Charming Lady" sitesinin sayfalarında bekliyorum.Calendula bitkisi veya ülkemizde de çağrıldığı gibi geniş bir etki spektrumuna sahiptir.

Yetişkinlerde ve çocuklarda HAYVANLARA DÜŞEN: Sebep nedir?

Türleri

Neden karnında kızarıklık var?Hikaye, bir kelime ile kastedilen ile başlar. Döküntü, deride farklı görünümdeki değişikliklerin mukozasıdır. Kapakların geri kalanından renk, şekil, genellikle kızarıklık, kaşıntı gibi farklılıklar gösterirler.

Ayakkabı kokusu kurtulmak için 15 en iyi yolları

Türleri

En sevdiğin ayakkabılarda, ayakkabılar ya da spor ayakkabılar kötü bir koku aldı mı? Onları çöp kutusuna göndermek için acele etmeyin! Ayakkabıların hoş olmayan kokusundan nasıl kurtulacağını öğrenmek ve acil önlemler almak daha iyidir!

Neden sünnet derisi ve glans penisinde bir döküntü var?

Türleri

Erkekler çeşitli hastalıklardan muzdariptir. Özellikle önemi, cinsel organların etkilendiği hastalıklardır. Çoğunlukla, üreme sisteminin organlarının hastalıkları ile, bir döküntü gibi bir belirti vardır.