Eller

Hipotonik tipte vejetatif distoni

Eller

Modern tıpta, VSD'nin tanısı sıklıkla belirlenir, bu yüzden bu hastalığın ne tehlikede olduğunu bilmeniz gerekir. Dolaşım sisteminin rahatsızlığı ile karakterizedir, tedaviyi reddederken ya da bir uzmanın uzamış bir şekilde uzamasında hüzün verici sonuçlar doğurur.

Doktor Komarovsky, neden çocuk bir rüyada terliyor?

Eller

Bazen anne-babalar çocukta gece terlemeleri gibi bir sıkıntı ile karşı karşıya kalırlar. Bir parça uykuya daldığı anda ıslanır ve bazen anne babaların pijamalarını gece birkaç kez diğer pijamalarına değiştirmeleri gerekir.

Ne iyileştirir

Eller

dermatologDermatoloji: cilt hastalıklarının ve hastalıklarının, siğillerden ve akneden kepek ve cilt kanserine kadar araştırma ve tedavisi.Dermatoloji uzmanı dermatolojide uzman bir doktordur.

Kaynama için antibiyotik kullanmak gerekli ya da değil

Eller

Furunculosis - en rahatsız edici cilt hastalıklarından biri: kozmetik sorunlara ek olarak, şiddetli pürülan komplikasyonların gelişmesine yol açabilir - menenjit, sepsis, flegmon.

Cildin altında bir kaynama nasıl fark edilir ve tedavi edilir?

Eller

İç firkete, hem kıl folikülü hem de komşu dokuları etkileyen epidermisin derin katmanlarında oluşan pürülan bir bakteriyel düğümdür. Cildin koruyucu mekanizmalarının herhangi bir disfonksiyonu ile, normal bir mikroflora bir bakteri grubu tarafından saldırıya uğrar ve şişlik ve eklemeye neden olur.

Ya bir yetişkinin vücudunda bir döküntü varsa ve kaşındıysa?

Eller

Yetişkin bir insanda vücuttaki döküntüler, oldukça zararsız bir genç akneden ciddi ve tehlikeli enfeksiyonlara kadar çeşitli cilt hastalıklarının bir belirtisidir.

Sivilce iyot ile bulaşmak mümkün mü?

Eller

Tam bir sivilce kurtuluş, siyah nokta ve çeşitli faktörlerden kaynaklanan sivilce için okuyucularımızın birçoğu sadece 1 ay içinde akne en ciddi aşamasına pişmesine olanak tanınması, Doğal Kozmetik dayanan devrimci bir yöntem kullanmaktadır.

Koltukaltı altında ter kokusu: nasıl kurtulmak için?

Eller

İnsan vücudu terleme nedeniyle termoregülasyonu kontrol eder. Bazı insanlarda hafiftir, diğerleri aksilla bölgesinde ortaya çıkan hoş olmayan bir koku ile boğulur.

Hızlı ve kalıcı olarak sırtta ve göğsünde sivilce kurtulmak nasıl

Eller

Her yaşta, göğüste ve sırtta sivilce görünebilir. Yaygın olarak kullanılan ter akne, ciltte geniş bir yelpazede farklı iltihaplar ve döküntüler içerir.

Adolesanlarda afet-sivilcenin nasıl üstesinden gelinmesi: ilaçlar, halk ve modern yöntemlerle tedavi

Eller

Ergenlerin yüzünde sivilce - sadece gözle görülür bir kozmetik kusur ve aynı zamanda görünümler hakkında komplekslerin gelişiminin nedenidir.

formidon

Eller

Antifungal ve dezenfektan etkiye sahip olan formidron - antiseptik, deodorant, yüzeyi deodorize eder ve soğutur.Ana etken madde - İlacın bir parçası olan Formaldehit, protein moleküllerinin yapılarını yok edebilir, katlayabilir.

Avuç içi sivilce varsa

Eller

Sivilcelerin yüzündeki ya da sırtındaki ciltte ortaya çıkması yaygın bir şeydir ve sadece hayal kırıklığına ve sıkıntıya neden olur. Modern dünyada böyle döküntülerle karşılaşmayan böyle bir kişi yoktur.

Komarovsky çocuklarda yüksek sıcaklıkta

Eller

Yüksek sıcaklık, bulaşıcı hastalıkların tipik bir belirtisidir. Aynı zamanda, ebeveynlerin sıcaklığı ne zaman ve ne yapacağını, ne zaman yapılacağını ve ne yapacağını düşünür.

Yüz tedavisi akne

Eller

akne - Bu, yüz, göğüs ve sırt derisinin yağ bezlerinin artan işlevinin bir sonucudur. Çoğu sivilce ergenlik döneminde ortaya çıkar ve akne tedavisi yapmazsanız akne sizin ve daha olgun bir yaşta kalabilir.

Papillomlar neden ve nasıl tedavi edilir?

Eller

Papillomalar, deri ve mukoza zarının yüzeyinde benign papiller oluşumlardır. Nedeni, dünya nüfusunun çoğunu enfekte eden insan papilloma virüsüdür (HPV). Ergenler, samimi yerler, iç organlar da dahil olmak üzere vücudun herhangi bir yerinde görünebilir.

Menopoz ile samimi hijyen için nemlendiriciler

Eller

Vajinal kuruluk, menopozun kaçınılmaz belirtisidir. Pek çok kadın bu gerçeğe yeterince dikkat etmiyor ve buna katlanmaya çalışmaktadır, ancak kuruluğa maruz kalmak doğal olmayan ve tehlikelidir.