Giysi

Kadınlarda ve erkeklerde terlemenin olmamasının nedenleri

Giysi

Anhidroz (hipohidroz) - terleme ihlali, vücut düzgün bir şekilde ter çekemediğinde (veya çok az gösterdiğinde) ve bu nedenle doğal soğutma olmadığı için potansiyel olarak aşırı ısınabilir.

Kolların altındaki giysilerdeki lekeler: çıkar, çıkamazsın

Giysi

En sevdiğin beyaz tişört ya da bluzunu giymekten ve deodorant ve terden koltuk altlarının altında hoş olmayan sarı lekeler keşfetmekten daha kötü bir şey yok.

Vücuttaki kaynamanın neler olduğunu öğreniyoruz: nedenleri, chiri tedavisi ve fotoğrafları

Giysi

Birçoğumuz deride kaynama gibi bu tür enflamatuar hastalıklara aşinadır. Hastalık, hoş olmayan duyumlar ve çıkarılması gereken bir pürülan sapın varlığı ile karakterizedir.

Çinko macun uygulaması küreleri

Giysi

Çinko macun, çinko içeren bir bileşik içeren bir preparattır. Lokal aksiyonun iltihap önleyici ajanlarını ifade eder. İlacın uygulanmasından önce, macunun yan etkilere sahip olup olmadığının bilinmesi önemlidir.

Bir yetişkinin elinde kırmızı döküntü: fotoğraf açıklaması

Giysi

İlk defa eldeki döküntülerle, çoğu insan erken çocukluk döneminde karşılaşır. Belki birçoğu annesini dinlemediklerini, soğuk havada eldiven veya eldiven giymediklerini hatırlıyorlar.

Papilloma siyah ise ne yapmalı

Giysi

Herhangi bir neoplazmın transformasyonu belirli bir alarm vermelidir.Şişlik, kokudan ayrılan herhangi bir inklüzyonun ortaya çıkışı, acil müdahale ve uzman ziyaretleri gerektiren zorlu bir işarettir.

Bellataminal reçete için kod: kullanım ve insanlardan geribildirim için talimatlar

Giysi

Bellataminal kombine ilaçlar grubuna aittir.Merkezi sinir sistemi de dahil olmak üzere vücudun çeşitli organlarının ve sistemlerinin uyarılabilirliğini azaltır.

Neden akne alnımda görünür ve bu konuda ne yapmalı?

Giysi

Sivilce gibi nahoş bir fenomen yüzün herhangi bir yerinde görünebilir, ancak sıklıkla alnında lokalize olurlar. Bu bölgede, tedavi etmek zordur, bu nedenle ortaya çıktıktan sonra, epidermisin ciddi tedavisine başlamalısınız.

Ayak terlemesi ve hoş olmayan kokulardan nasıl kurtulur?

Giysi

Birçok insan ayaklardan hoş olmayan bir koku sorunuyla karşı karşıyadır. Artmış ayak terlemesi, sadece rahatsızlık hissettirmekle kalmaz, aynı zamanda diğer insanlar için de bir itici faktördür.

Neden kırmızı noktalar kafanın üzerinde görünür ve nasıl kaldırılır?

Giysi

Kafasındaki kırmızı noktalar - bu, sağlığına kayıtsız olmayan herhangi bir adam için endişelenmenizi sağlayan bir semptomdur. Penis üzerindeki herhangi bir neoplazm, belki de incil papülleri hariç, hastalığın varlığına işaret edebilir.

Kadınlarda testosteron azaltmak için nasıl: tıp ve halk ilaçları

Giysi

Testosteron erkek bir hormon olarak bilinir ve aynı zamanda bir kadının vücudunda da bulunur. Üretimi yumurtalıkların işlevine bağlıdır. Adrenal bezlerde kısmi oluşum oluşur.

Ayaklardaki tırnakların mantarından gelen hidrojen peroksit - Neumyvakin'e göre, sirke, iyot veya soda ile tedavi yöntemleri

Giysi

Fungal enfeksiyonların tedavisi için standart dışı birçok ilaç vardır: iyot, sarımsak, elma sirkesi.

Akne karşı diş macunu doğru mu, kurgu mu?

Giysi

Birçok insan diş macununun akne ile popüler halk tarifi olarak işe yarayıp yaramadığını merak ediyor? Günlük hijyen için uygun bir araçla bu tür sorunlara karşı mücadele etmek için uygulama ve ana yollardan bahsedeceğiz.

Yenidoğanlarda terleme ve bebek bezi döküntüleri için Bepanten

Giysi

Vücuttaki deri dış etkilerden korunma işlevini yerine getirir. Yenidoğanlarda, bu mekanizma henüz tam olarak çalışmaz, çünkü bağışıklığı emekleme döneminde.

KOZMOPOLİT

Giysi

Hassas konu: samimi hijyen için 7 en iyi anlamına gelirSamimi hijyen için jellerin teması oldukça hassastır, ancak bunu görmezden gelmek için bir sebep değildir. Günlük bakım için uygun 7 en iyi jeli topladık ve aynı zamanda neden ihtiyaç duyduklarını da söyledik ve bu durumda neden sıradan sabunla elde edilememekteyiz.

Yanaklarda sivilce. Nedenleri ve Tedavisi

Giysi

Yanaklarda sivilce sık ve son derece tatsız bir fenomendir. Nereden geliyorlar ve neden? Ve en önemlisi, tüm yanaklar sivilce ile serpildi zaman onlardan nasıl kurtulmak için?