Giysi

Unod Volodya'nın kulübe

Giysi

Çalışın, negros, çalışın! Güneş hala yüksek...Tay deodorantı kristal Kendime deodorant kristal aldım. Bunu okumadan önce bir yerlerde. Denemek ilginçti. Ve Big C'de bu görülmez ve Tesco Lotus'da 52 baht'ın çeşitli türleri.

Doğal veya suni deriden yapılmış ceket yıkamak için kurallar

Giysi

Deri ceketler bir süredir moda olmuştur. Her yıl, tasarımcılar ilginç ve orijinal modeller yaratır. Böyle bir şey uzun süre dayanacak, eğer ona bakmak güzelse.

Kafanda neden beyaz lekeler var?

Giysi

Daha güçlü seks temsilcileri, korkusuz, kararlı ve aktiftir. Onları büyük heyecana sürükleyebilecek çok az problem var. Bunlardan biri cinsel sağlık sorunudur. Penislerinde herhangi bir değişiklik fark ederse, herhangi bir yaştaki erkekler çok endişelidir.

Akne karşı diş macunu

Giysi

İltihaplı cilt, sahiplerine çok fazla güçlük ve estetik hoşnutsuzluk getirir. Bu sorunu gidermek için, kadınlar, enflamasyonun göz kamaştırıcı odaklarından kurtulmak için umut veren farklı araçlar kullanırlar.

Kafanın üzerindeki mantardan nasıl kurtulur

Giysi

Kafasındaki mantar, bir insan için çok fazla sorun yaratır: ağrılı kaşıntı, soyma, fokal saç kaybı. bulaşıcı olmanın yanı sıra, hastalık genellikle depresyona yol açan, onu gergin ve huzursuz yapar, şapka altında çirkin lekeler ve kel saklanmak zorunda Normal iletişim hasta, çalmaktadır.

Plantar siğil veya omurga: nedenleri ve tedavi yöntemleri

Giysi

Plantar siğiller, ayak tabanlarında ve avuç içlerinde görülen bir tür siğildir (aşağıdaki resme bakınız). Nedeni, HPV virüsüdür. Tüm cilt siğillerinden% 30'unda plantar oluşur.

Anksiyete bozuklukları ile ilişkili vejetatif fonksiyon bozukluğu

Giysi

Tıp bilimleri doktoru, prof. OV Vorobyeva, V.V. açık kahverengi
İlk Moskova Devlet Tıp Üniversitesi. IM SechenovÇoğu zaman otonomik işlev bozukluğu, psikojenik hastalığı (strese psiko-fizyolojik tepkileri, uyum bozuklukları, psikosomatik bozukluklar, travma sonrası stres bozukluğu, anksiyete ve depresif bozukluklar) birlikte ancak eşlik edebilir ve organik sinir sistemi hastalıkları, somatik hastalıklar, yani fizyolojik hormonal değişiklikler ve.

Terapatik beden eğitimi

Giysi

VSD ile tıbbi jimnastik. Vejetatif vasküler distoni tedavisinde ve önlenmesinde terapötik beden eğitiminin önemi.aşırı ve daha yüksek sinir yapıları "bozulma" zaman hipotalamus fonksiyonu ihlal ve böylece sistem değişen koşullara uyum sağlaması için zamana sahip değildir kendi kendini düzenleyen organizmadır ve bu kötü sağlık olarak ifade edilir ve bir nevroz ile birleştirilir.

Furuncles'ten hangi merhem tedavi için daha iyi ve daha etkilidir?

Giysi

Furuncle (kaynama) saç ampulünün (folikül) ve çevresindeki bağ dokusunun akut bir iltihaplanmasıdır. Patojenler (stafilokoklar, streptokoklar) enflamatuar süreci provoke eden patojenlerdir.

Kadın alnına sivilce - görünüm ve tedavi nedenleri

Giysi

Hayatında en az bir kez her kadın alnındaki sivilce görünümünden geldi. Deri döküntülerinin - sadece ergenlik problemi, fakat bazı yetişkinlerde - tanıdık olduğuna inanılmaktadır.

Neden erkeklerde kafasında küçük sivilceler görülür?

Giysi

Erkeklerin kafasındaki küçük sivilce, umutsuzluğa sınırlanan gerçek bir paniğe neden olabilir. Bu tür belirtiler, daha güçlü cinsiyet temsilcilerinin, cinsel bir yaşam sürdürebilme yeteneğinden mahrum kalabilecek korkunç bir hastalığın ortaya çıkması hakkında düşünmelerine neden olur.

Çocuğun başı neden terliyor?

Giysi

Çoğunlukla çocuk, çeşitli nedenlerle terler, bu da bir normu veya ciddi ihlalleri işaret edebilir. Yaşamın ve ergenlerin ilk günlerinde çocuklarda başın kuvvetli terlemesi görülebilir.

Galvanik makine F-805 galvanizleme ve iyontoforez için evrensel bir cihazdır

Giysi

Galvanizleme ve iyontoforez için galvanik makine F-805Donanım kozmetolojisi - plastik cerrahi için umut verici ve hızlı gelişen bir alternatiftir - tıbbi fizyoterapi tekniklerinin kullanımına dayanmaktadır.

Elektroforez: ev aletleri

Giysi

Elektroforez, sadece hastane ortamında değil evde de kullanılabilen bir fizyoterapi yöntemidir. Bunu gerçekleştirmek için herhangi bir tıbbi ekipman mağazasında satın alınabilecek özel bir cihaza ihtiyacınız vardır.

Antibiyotikler ve şifa ile çekerek furuncles çekerek merhem - bir açıklama ve fiyatlar ile en etkili

Giysi

Etkili bir tedavi için kaynar ve chiria'dan merhem gerekir, bu da etkili bir şekilde pusu çeker, enflamasyonu hafifletir, yaralanan dokuların iyileşme sürecini hızlandırır.

Bir bebekte papada kızarıklık nedenleri

Giysi

Çocuğun gururundaki kızarıklık nadir değildir. Bu tip cilt reaksiyonunun nedenleri çok fazladır, sadece bir bebeğin rahip üzerinde kırmızı bir döküntüye neden sahip olduğunu ve tedavi için ne yapılması gerektiğini tam olarak belirleyebilen doktordur.