Giysi

Deodorant Deo Crystal - ter kokusuna karşı doğal bir koruma

Giysi

Kristal deodorantlar, çeşitli antiperspirantlara ilginç bir alternatiftir. Her şeyden önce, alerjisi olanlar ve hassas ve hassas ciltleri olanlar için idealdir.

Bebeğin neden tükenmez kalem ve bacakları ile ne yapması gerektiği

Giysi

bebeklik terli eller ve ayaklarda Pek çok çocuk: Benzer bir fenomen normal fizyolojik süreç olabilir ve yaşamı tehdit eden bir hastalık ve sağlık kırıntısı bir belirtisi olabilir.

Doktor Komarovsky, neden çocuk bir rüyada terliyor?

Giysi

Bazen anne-babalar çocukta gece terlemeleri gibi bir sıkıntı ile karşı karşıya kalırlar. Bir parça uykuya daldığı anda ıslanır ve bazen anne babaların pijamalarını gece birkaç kez diğer pijamalarına değiştirmeleri gerekir.

Syneo 5 Antiperspirant Değerlendirmeler

Giysi

şeker
Nizhny Novgorod bir misafirSyneo 5 Antiperspirant 22 Kasım 2017Ben, kesinlikle bir mucize beklemiyorduk) online mağaza bir çok serin deodorantı sipariş değilim olursa olsun reklam, değil bir çare beklentileri canlı değil değil, ancak, ben hoş bir şokta çok günün etkisini kalmış Dürüst olmak gerekirse 5.

Yüzünde küçük sivilce kurtulmak nasıl

Giysi

Bir kızarıklık gibi yüzdeki küçük sivilceler genellikle sadece ergenler için değil, aynı zamanda olgunluk çağındaki insanlar için de büyük sorunlara neden olur.Aniden ortaya çıktıklarında, tedaviye kolayca verdiler, ama sonra tekrar döküldüler.

Alüminyum tuzları ve parabenler olmayan deodorantlar

Giysi

Mağaza rafları anti-terleme ilaçlarıyla doldurulur, ancak alüminyum ve parabenler olmaksızın bir deodorant bulmak daha zordur ve bu maddeler insan sağlığı için tehlikelidir.

Sivilce ilaç Differin kullanımının özellikleri

Giysi

Akne ile savaşmak için tasarlanmış bazı ilaçlar sadece kızarıklıkların dış semptomlarını etkiler, diğerleri ise nedeni ortadan kaldırır.İlkini sıklıkla tercih ediyoruz - çünkü hızlı bir sonuç getiriyorlar.

Alnındaki döküntü

Giysi

Ergenlik ve ergenlik döneminde yüzünde sivilce görülür. Bu, vücutta meydana gelen hormonal değişikliklerden kaynaklanır. Genç sivilce kendiliğinden geçer. Özel tedavi gerektirmezler. Cildinizi temiz tutmanız ve doğru yemeye çalışmanız yeterlidir.

Dirseklerin içi ve dışı alerjiler

Giysi

Makalede, dirseklerdeki alerjinin neden ortaya çıktığına ve bunun yanı sıra tedavi ve korunma yöntemlerine dair cevaplar bulacaksınız.Alerji, vücudun dış uyaranlara karşı arttırılmış bir duyarlılığıdır.

Akne için eritromisin merhem - kullanım ve yorumları için talimatlar

Giysi

Akne için eritromisin merhem uzun etkili olduğunu kanıtladı. Preparatın ana bileşeni - antibiyotik eritromisin aktif patojenleri ile mücadele ve cilt döküntüleri meydana ve enflamasyon temel nedenini ortadan kaldırır.

kadın çevrimiçi dergisi

Giysi

Fazla santimetre-kilogram yavaş ama kesinlikle "pusik" hariç, herhangi bir sorunlu yerden ayrılır. "Karnın sorusu", dünyaya daha önce hiç olmadığı gibi karşı çıkıyor: bu, sedanter çalışma, uygunsuz beslenme, düzensiz program ve kötü alışkanlıklardan kaynaklanıyor.

Bir yetişkin tedavisi karşısında sivilce, nedenleri

Giysi

Bir yetişkinin yüzünde sivilce tedavisi, ilaçlı, kozmetik veya halk yöntemidir. Ama iltihaptan kurtulmak için, onun ortaya çıkışının sebebini bulmanız gerekir.

Neden insanın teri aseton gibi kokuyor?

Giysi

Bir kişinin cildinden hoş olmayan keskin bir kokusu varsa, bu vücuttaki anormalliklerin bir belirtisidir. Aseton karışımı ile terleme, böbrekler, metabolizma, diabetes mellitus komplikasyonları veya vücutta enfeksiyöz bir ajanın varlığı ile ilgili sorunları gösterebilir.

Bir genç evde yüzünde sivilce kurtulmak gibi: eczane ve geleneksel tıp

Giysi

Ergenlik döneminde, birçok adolesan akne gibi bir problemle karşı karşıyadır. Görünüşü bozarlar, ruh halini alır ve çocuğun benlik saygısını düşürürler.

Siyah noktalara karşı ne tür bir maske sizin için uygun: jelatin, soda veya yumurta ile?

Giysi

Tam bir sivilce kurtuluş, siyah nokta ve çeşitli faktörlerden kaynaklanan sivilce için okuyucularımızın birçoğu sadece 1 ay içinde akne en ciddi aşamasına pişmesine olanak tanınması, Doğal Kozmetik dayanan devrimci bir yöntem kullanmaktadır.

Hassas hijyen için sıvı sabun Avanta EVO Hassas ciltler için samimi - hatırlama

Giysi

Hassas bir samimi alan için dengeli bakım - samimi hijyen için ucuz ve kaliteli sabun Günün her zaman zamanı!Daha önceki bir derlemede, aynı üreticinin özenli hijyeni için krema sabunu hakkında konuştuk.