Kişi

Ayaklarım ve ayakkabım berbat olursa ne yapmalıyım?

Kişi

Bacaklar neden bu kadar "kokulu" olabilir?Ayaklarımızda 250.000 kanal ter bezi var - vücudun diğer kısımlarından daha fazlası! Sıcak olduğunda ter atıyorlar.

Akne tedavisinde asetilsalisilik asit nasıl kullanılır?

Kişi

Akne tedavisinde basit ve uygun fiyatlı ilaçlar harika bir etkiye sahip olabilir. Etkisi, cilt problemlerini çözme amacı taşımayan ilaçlar arasındadır.

Ayakkabılarımı kokuşturabilmek için ne yapabilirim?

Kişi

Çoğu zaman, yılın zamanına bakılmaksızın, tatsız bir fenomenle karşılaşırsınız - ayaklar ve ayakkabılar güçlü bir şekilde kokar. Rahatsızlık ve rahatsızlıktan kaçınmak için ne yapılmalı?

Bitan sürücü maksimum talimatı

Kişi

MALZEMELER:BI TAN MAX kuru içerir: kalsiyum format (E 238); benzoik asit (Nr. 08.021); Saccharomyces cerevisiae'nin standartlaştırılmış maya özütü; At kestanesi Castanea sativa Mill'den (CAS 1401-55-4) tanenlerin özü; kalsiyum karbonat

Hangi krem ​​sivilce sonrası izleri kurtulmak için yardımcı olur

Kişi

Akne döküntüsü kendisi hoş olmayan bir fenomendir.Daha da kötüsü, döküntülerin iyileşmesinden sonra, pigmentli lekeler, yara izleri ve yara izleri vardır.

sudamen

Kişi

Terleme, aşırı terleme nedeniyle cilt tahrişinin bir sonucu olarak ortaya çıkan belirli bir dermatit şeklidir.Cilt reaksiyonunun yanıta yol açan yağ ve ter - Sudamen için rahatsız saptanmıştır deri bezlerinde, (çevre ve gövdenin kendisinin gibi), ve, aynı zamanda, hijyen kurallarına ihlallerine sıcaklık artışının bir sonucu olarak ortaya çıkar.

Küçük sivilce şeklinde yüzünde döküntü: nedenleri ve tedavisi

Kişi

bulmak gerçekten zor yüz, nedenleri ve tedavisi hakkında Küçük döküntü - sadece rahatsızlık ve hatta genel resimde kendime bakamıyorum büyük bir şirketin rahatsızlık, aynı zamanda, belki de ciddi bir sorun değil.

Klitoris Akne

Kişi

Geçiş çağının uzun olduğu ve kadının hala sivilce konusunda endişe duyduğu görülür. Yüzdeki erüpsiyonlar pek çok sorun yaratır: estetik olmayandan hoş olmayan hislere. Sorunlu bir cilt veya genetik yatkınlık ile ilişkili olabilirler.

Menstrüasyon sırasında Botox enjeksiyonları tehlikeli midir?

Kişi


Botulinum toksini enjeksiyonları için çok fazla kontrendikasyon yoktur ve bunların çoğu oldukça ciddidir. Ama menstruasyon sırasında botoks dikmek mümkün olup olmadığı sorusu açık kalır: Böyle bir akut hastalık veya gebelik ve antibiyotikler değil, ama Estheticians çoğunlukla hala Hayır, prosedür transfer etmek daha iyidir" derler Ertesi gün. " Ama neden?

Ne tür ayakkabılar ayağını yormaz?

Kişi

Durum: VIP süresi: 09:58 tarih: 31 Mar 2007

Proje hakkında
Sitede yayınlanan materyallere ait tüm haklar, telif hakları ve ilgili haklarla korunmaktadır ve telif hakkı sahibinin yazılı izni olmaksızın hiçbir şekilde çoğaltılamaz veya kullanılamaz ve internet portalı Eva.ru (www.eva.ru) ana sayfasına etkin bir bağlantı eklenir.

Tırnak mantarı için en iyi ve en etkili ilaç nedir?

Kişi

Tırnak mantarı hoş olmayan, tedavi edilmesi zor ve bulaşıcı bir hastalıktır. Görünür semptomlarının saklanması zordur: çiviler deforme olmuş, sarı, iltihaplı cilt ve peri-oral merdane ile bakmaktadır.

Erkekler ve kadınlarda samimi bölgedeki furuncles nedenleri - halk ve ilaçların tedavisi

Kişi

Furunculosis, samimi yerlerde bile görülebilen saç folikülünün iltihaplanmasıdır. Hastalığa şiddetli ağrı ve rahatsızlık eşlik eder, ancak herkes doktora gitmeye cesaret edemez.

Akne için en iyi ilaçlar

Kişi

Bize muazzam bir rahatsızlık veren sivilce, sivilce ve sivilcelerden kurtulmak için doğru bir bakım aracı seçmeniz gerekir. Cildin ihtiyaçlarını karşılamalı ve belirli bir problemi ortadan kaldırmalıdır.

Bebeklerde beyaz sivilce

Kişi

Bebeğindeki beyaz sivilcelerin ortaya çıkışı, ebeveynlerin kaygılarının nedenlerinden biridir. Bu tür döküntüler yüz, rahip ve vücudun diğer kısımlarında görünebilir. Bebekte beyaz sivilce oluşumu çeşitli nedenlerden kaynaklanabilir: tamamen zararsızdan ciddi hastalıklara.

Antiperspirant Odaban - artıları ve eksileri

Kişi

İngiliz üretici Bracey Yurtdışı Deodorant Odaban, ter ve hoş olmayan kokuyu gidermek için güçlü gece araçlarından biri olarak kabul edilir. Koltukaltı, avuç içi ve bacaklarda aşırı terleme olan insanlar, bunu tıbbi cihaz olarak alırlar ve talimatlara göre kesinlikle kullanırlar.

Neden uyurken kafanın terliyor?

Kişi

Başın kranial hiperhidrozu (gece terlemesi) yaygın bir fenomendir. Bu tür problemlerle düzenli olarak karşılaşan insanların yüzdesi çok büyüktür. Çoğu geceleri aşırı terlemeyi görmezden gelir.