Kişi

Ne tür bir doktor papillomalara başvurmalıyım ve tedavi nasıl çalışır?

Kişi

Papillomalar, vücudun herhangi bir yerinde veya mukoza zarında görünebilen iyi huylu neoplazmlardır. İlk bakışta, oldukça zararsızdırlar, ama bu durumdan uzaktır.

Otonom sinir sistemi çalışmasında ihlaller

Kişi

İnsan sinir sistemi, her biri belirli işlevleri yerine getirmekten sorumlu olan farklı bölümlerden oluşan bir komplekstir. İçinde bir arıza varsa, ciddi sonuçlar doğurur ve bunların doğası, hasarın konumuna bağlıdır.

Ya çok terlediysem?

Kişi

Herkesin yaşadığı aşırı terleme (hiperhidroz) olan bir yaşamda en az bir kez. Ancak bazıları, hava şartlarına, fiziksel eforun yoğunluğuna bakılmaksızın sürekli olarak bundan muzdariptir.

Eğitimin nedenleri ve sırttaki kaynatma tedavisi

Kişi

Furuncle, bakteriyel bir enfeksiyonun neden olduğu deri ve saç foliküllerinin enflamatuar pürülan bir hastalığıdır, çoğu zaman stafilokoktur. İnfiltrat, vücudun herhangi bir yerinde saç ampullerinin olduğu yerlerde oluşabilir.

Avuç içi ve ayak tabanlarında sivilce

Kişi

Vücuttaki sivilce suçu sebasöz bezin iltihaplanmasıdır. İnsan avuçları oldukça düzgün ve neredeyse hiç yağ bezleri içermez. Buradaki döküntüler diğer cilt hastalıkları anlamına gelir.

Furunkuloz için hangi antibiyotikler tedavi için daha iyi ve daha etkilidir?

Kişi

Furunculosis için antibiyotikler - karmaşık tedavinin önemli bir parçası ve en etkili yöntem, erken tedavi sağlar. Antibakteriyel etkiye sahip ilaçlar, fıtkırtın boyun ve başın içinde bulunduğu durumlarda özellikle vazgeçilmezdir.

Tırnaklar için antifungal preparatlar

Kişi

Onikomikoz, enfeksiyonun tırnak plakalarını tahrip ettiği bir hastalıktır. Fungal patoloji ile, 100 kişiden 90'ı periyodik olarak karşılaşır. Tırnakların ve mikozların ayaklarının yenilgisi tam olarak anlaşılamamıştır ve hızlı ve radikal olarak rahatlatmak için hiçbir hazırlık yoktur.

Bir çocuğun yüzünde sivilce

Kişi

Bir çocuğun yüzünde sivilce sık görülen bir durumdur, ancak yetişkinler için her zaman bir endişe kaynağıdırlar. Çocukların bağışıklığı çevreye uyum sağlar ve adaptasyonunun sonucu çocuk yüzünde sivilcelerin görünümü olabilir.

Kadınlar İçin En İyi 7 Antiperspiran: Ödün Vermeden Kuruluk ve Rahatlık

Kişi

Koltukaltı elbisesi üzerinde ter ve ıslak lekelerin kokusu, en güzel akşamı mahvedebilir. Terlemenin nedeni çok önemli değil: anksiyete, hormonal sıçrama veya vücut özellikleri.

Antiperspirant: şiddetli ve ılımlı hiperhidrozis için çareler

Kişi

Şimdi, duş aldıktan hemen hemen her insan, terlemeyi ve karakteristik hoş olmayan bir kokunun ortaya çıkmasını önleyen araçları kullanır. Ancak, piyasadaki ürünler arasında doğru olanı nasıl seçeceksiniz?

Ellerde ve ayaklarda akne tedavisi için nedenler ve yöntemler

Kişi

Böyle bir sorun, yüzünde sivilce genellikle gençleri rahatsız ediyor. Fakat bazen, bir sebepten dolayı, onları bir ergenlikte veya ergenliğe ulaşmamış bir çocukta gözlemleyebiliriz.

Ya ayakkabılar kokarsa, kokudan nasıl kurtulur?

Kişi

Ayakkabı kokmaya başladığında herkes hoş olmayan bir soruna aşinadır. Ve bu sadece yıpranmış, çiğnenmiş botlarla değil, yeni bir deri ayakkabı çifti ile de olur.

Neden terli kişi hoş olmayan kokusu ekşidir

Kişi

Terleme normal yaşamı sağlayan doğal bir süreçtir. Ter kokusu olmamalıdır. Bununla birlikte, ter bezleri tarafından salınan sıvının sık sık hoş olmayan hoş olmayan bir koku alır, bu da yaşam kalitesini olumsuz etkiler, rahatsızlığa neden olur.

Gilbert'in genetik sendromu ve hastalığın tedavisi nasıldır?

Kişi

Gilbert sendromu (aile sarılık, pigmenter hepatosis) kandaki bilirubin konsantrasyonunda epizodik ve orta derecede bir artış ile karakterize benign hepatik bir patolojidir.

İlaç Liniment balzamik kullanımı için endikasyonlar (Vishnevsky göre)

Kişi

Vishnevsky endikasyonlarına göre kullanım için balsamik merhem kapsamlıdır. Bu ilaç çok sayıda dış deri hastalığıyla savaşabilir. İlaç, birçok tanınmış farmasötik marka tarafından üretilmiştir.

Testosteron normu veya oranı (tablo). Testosteron yükseldi ya da indirdi - bu ne anlama geliyor?

Kişi

Testosteron, geleneksel olarak erkek kabul edilen bir seks hormonudur. Bu arada, insanlığın güzel yarısının sağlığını korumada önemli bir rol oynar.