Kişi

Deri altı sivilce

Kişi

Yüzünde ya da vücudun farklı kısımlarında sivilce genellikle yaşam yolundaki yanlışlıklardan, olumsuz faktörlerin veya gelişen hastalıkların etkilerinden kaynaklanan içsel bozuklukların bir sonucudur.

Bir kundaktan irin çekmek için

Kişi

Nasıl irin kaynar dan ayıklamak içinYaygın olarak chirjas olarak bilinen furuncles, bir çoğumuza tanıdık gelen bir sorundur. Bu küçük (5-20 mm çapında), ancak çok ağrılı iltihap her zaman çok fazla sorun getirir.

Ayak terleme için ilaç anlamına gelir: ilaçların gözden geçirilmesi

Kişi

Ayakların terlemesi, sıklıkla insanlarda görülen çok yaygın bir sorundur. Provoke edici faktörler oldukça fazla olabilir - sentetik ayakkabılar, kişisel hijyen ihlali, stres.

Yüzüme dökülen sivilce, sebebi nedir? Nasıl tedavi edilir?

Kişi

Yüzdeki sivilce görünümü oldukça yaygın bir sorundur. Hem erkekleri hem de kızları, farklı yaşları ve cinsiyetleri etkiler. Akne nedenine bağlı olarak, bu hoş olmayan durumu ortadan kaldırma yöntemi seçilir.

Botox'tan sonra egzersiz yapabilir miyim?

Kişi

içerik

Botox'tan sonra egzersiz yapabilir miyim? Bu önemli soruyu yanıtlamadan önce, botulinum toksininin kırışıklıkları nasıl düzelttiğini incelemek yararlı olacaktır.

Dudaktaki döküntü tipleri ve nedenleri

Kişi

Bir kişinin aynaya bakarken dikkat ettiği ilk şey, dudakların ve dişlerin durumu. Döküntüler şeklinde ortaya çıkan kozmetik kusurlar - bir doktor gerektiren bir başlangıç ​​hastalığının belirtisidir.

Düzgün ciltte mikoz - enfeksiyonun yolu, ilk belirtiler, semptomlar, ilaç ve halk tedavisi

Kişi

Pürüzsüz bir cilt mikozu olarak adlandırılan hastalık, mantar enfeksiyonunun artan aktivitesine bağlı olarak vücutta meydana gelir.

Sudocrem

Kişi

Shipmass hormonunu kim bilir, kim bilmiyor?Mobil uygulamaMutlu anne 4.7 Uygulamada iletişim çok daha uygun!Kompozisyon ve bırakma şekli:Dış application1 için krem ​​bankatsinka oksid15,25% lanolin4 benzilbenzoat0,83 %%% alkol benzilovyy0,39 benziltsinnamat0,15% madde: damıtılmış su; sıvı parafin; parafin mumu; parafin mikrokristalin; sorbitan sesquioleat; sentetik balmumu (balmumu JBE 40); propilen glikol; lavanta yağı; linalil asetat; sitrik asit; -ksianisol

Lipom - nedenleri ve tedavi yöntemleri

Kişi

Tıp, yüz kişiden daha azını ortak adama tanıyan binlerce farklı enfeksiyon ve hastalıktan daha fazlasını bilir. Tüm hastalıkların önemli bir kısmı deri ile ilişkilidir.

Açıklamaları ile bir fotoğraf ile kadınlarda sternum Döküntü: ne olabilir

Kişi

Nüfusun kadın kesiminde göğüs bölgesinde döküntü varlığı, vücudun bağışıklık sisteminin işleyişinde çeşitli ihlallere işaret edebilir.

Kardiyolojik tipte VSD'nin özellikleri

Kişi

Kardiyak tipte VSD, ciddi kardiyovasküler semptomları olan otonom sinir sisteminin patolojisidir. Hastalığın hipotonik ve hipertonik özelliklerini içeren diğer formları arasında, hastalığın% 50'sinde kardiyak hastalık belirtisi görülür.

Ürünü terden 5 gün nasıl kullanır ve doğru kokar

Kişi

Boğucu tatsız kokusu ortadan kaldırmak için, orada birçok eczane ilaçlar, aralarında 5 gün ter ve ayak kokusu için bir çare vardır. Ter kanallarının salgılanmasını normalleştirir, dayanılmaz bir aroma veren mikropların çoğalmasını önler.

Kadınlarda testosteron analizi - endikasyonlar ve davranış hazırlığı, normların yorumlanması ve göstergeleri

Kişi

Üreme kabiliyeti, ruh hali ve cinsel aktivite sadece kadın hormonları tarafından değil, östrojen ve progesteronun yanı sıra erkek androjenler, özellikle de testosteron tarafından da etkilenir.

Hızla ve evde alın akne nasıl kurtulmak için?

Kişi

Her birimiz, hayatında en az bir kez, yüzünde sivilce ile karşılaştı. Çoğu zaman bu problem ergenlik döneminde hormonlarda artış veya menstürasyon ve hamilelik sırasında kadınlarda hormonal arka planda değişiklikler ile ilişkilidir.

Jel Krem Czinovit: kullanım talimatları

Kişi

Akne tedavisi için, geniş bir dış etken maddesi seçkisi vardır. Kullanım için Jel Czinovit krem ​​talimatları, sorunlu cilt için etkili bir topikal preparasyon olarak konumlandırın.

Ne tür bir doktor papillomalara başvurmalıyım ve tedavi nasıl çalışır?

Kişi

Papillomalar, vücudun herhangi bir yerinde veya mukoza zarında görünebilen iyi huylu neoplazmlardır. İlk bakışta, oldukça zararsızdırlar, ama bu durumdan uzaktır.