Palmiye

Koltukaltı içinde Wen

Palmiye

Birçok insan bazen koltukaltında yoğunlaşma olduğunu fark eder. Küçük olabilir, ancak bazen önemli bir boyuta ulaşır. Konilerin nedenleri farklı olabilir. Çoğu zaman bir doktor koltuk altı yağ bezini teşhis eder.

Kırmızı, kahverengi, beyaz papillomlar. Renk nedir?

Palmiye

Papillomlar, insan papillom virüsü tarafından vücudun yenilgisinden ortaya çıkan benign neoplazmlardır. Enfeksiyon korumasız ilişki sırasında ve virüsün taşıyıcısı ile doğrudan temas halinde ortaya çıkabilir.

Papa papazlara neden ve nasıl çıkarılır?

Palmiye

Beş yaşındaki kızım papadaki büyük kırmızı sivilce olan bir anaokulundan geldiğinde. Ben karar verdi: Papa üzerinde bir çocuk bir çocuk tuvaleti ortak kullanımı nedeniyle sivilce var ve tuvalet görünüşte çok temiz değildi.

Kaynamaya ne gibi antibiyotikler kullanılır? Un Furunculosis'e karşı antibiyotik  İlaçlar

Palmiye

Antibiyotikler nelerdir?Furunculosis, insan vücudunun farklı anatomik bölgelerinde bulunan saç köklerine uzanan bir iltihaplı enflamatuar hastalıktır.

Kadınlarda azalan serbest testosteron

Palmiye

Testosteron, erkek ve kadın bedeninde bulunan ve 4-12 kat daha az önemli miktarda olmasına rağmen, androjen grubundan alınan bir steroid hormonudur. Hormon düzeylerinin normdan sapması, sadece kadının sağlığının durumuna değil, aynı zamanda görünümüne de yansıtılır.

Erişkinlerde AVR'nin nedenleri, semptomları ve tedavisi

Palmiye

Bu makaleden öğreneceksiniz: Bitkisel vasküler distoni nedir, nasıl geliştiği, görünüşünün nedenleri nelerdir. Erişkinlerde vejetatif vasküler distoni tanı yöntemleri, patolojinin komplikasyonlarının belirtileri ve tedavisi, iyileşme için prognoz.

Yüzünde firar: nedenleri ve tedavisi

Palmiye

Yüzdeki döküntülerin ortaya çıkması, her iki cinsiyetten insanlar için rahatsızlık yaratır, ancak akne ve akne, estetik bir pozisyondan olumsuz algılanırsa, furuncles sağlığa zarar verebilir.

Ya aşırı terlemeniz varsa ve bunun nedenleri nelerdir?

Palmiye

Tıpta hiperhidroz veya aşırı terleme gibi bir şey var. Bu fenomen hem bağımsız bir patoloji hem de bir hastalığın belirtisi olabilir. Hiperhidroz, diyabetes mellitus, tiroid problemleri veya enfeksiyöz bir hastalığın ortak belirtisidir.

Tırnak mantarı hangi cila daha iyi ve tedavi için daha etkilidir?

Palmiye

Ellere bakım yaparken tırnakların durumuna özel dikkat gösterilmelidir. Tırnak plağında herhangi bir değişiklik (yapı, renk, şekil) mantar enfeksiyonuna işaret edebilir.

Tırnak mantar için en iyi ilaçlar

Palmiye

Araştırmaya göre, her üçüncü kişi tırnakların mantar hastalıkları ile karşı karşıyadır. Dahası, birkaç on yıl önce tırnaklardaki mantarlar yeterince nadirdir.Araştırmacılara göre, hastalığın yaygınlığı, uygarlığın yararlarından kaynaklanıyordu: yüzme havuzlarının, halka açık saunaların, spor salonlarının yüksek erişilebilirliği - insan sağlığını geliştirmek için yaratılmış olan.

Çocuk bir rüyada güçlü bir şekilde terler: nedenleri

Palmiye

Bazı ebeveynler, terleme nedeniyle gece kıyafetlerini kuru çamaşırlarda değiştirmek zorunda kaldıkları gerçeğiyle yüzleşirler. Çocuk sadece uyuyakalmıştı ve bedeni ve tüm yatak takımları zaten ıslak.

Kadınlarda testosteron: norm, anormalliklerin nedenleri ve sonuçları

Palmiye

Testosteron erkek bedeninde olduğu gibi erkek seks hormonu olarak kabul edilir, kadınlarda olduğundan daha fazladır. Ancak, onlar için bu madde hayati önem taşır.

Eğer kasıtlı olarak papilloma kesilirse ne yapmalısınız?

Palmiye

Papillomlar sadece bir kişinin görünümünü bozmakla kalmaz, aynı zamanda kanser gelişimini de tetikleyebilir.Birçok kız bu oluşumlara zarar vermenin imkansız olduğunu bilse de, bazen hasarlar tesadüfen gerçekleşir.

Neden apokrin bezlerine ihtiyaç var

Palmiye

Apokrin bezleri koltuk altlarında, kasık bölgesinde ve sfinkterin yakınında, kulak kanallarının yakınında, ayaklarda ve avuç içinde bulunur. Bu alanlarda büyük miktarda sıvı vücuttan ayrılır.

Nedenin elinden gelen koku

Palmiye

Vücudun, özellikle de ellerin hoş olmayan bir kokusu, çoğunlukla terlemenin artmasıyla sonuçlanır. "Yerel hiperhidroz" - sözde koltukaltı, ayak ve avuç içi artan terleme.Giysileri kullanılamaz hale getiren koltukaltıların sürekli terlemesi, sadece olağanüstü nem ve ter tarafından taşınabilecek tüm terlerle sınırlı değildir.

Papillomlar kendileri geçerler veya tedavi gerektirirler: tüm sorulara cevaplar

Palmiye

Hoş olmayan görünümlü neoplazmların cildinde görünüm rahatsız edemez. Hastalığın çevresinde pek çok dedikodu vardır ve genellikle herkes şu soruya cevap verir: Papillomlar kendiliğinden geçebilir mi, yoksa tedavi her halükarda gerekli midir?